top of page
компанія Велті

Про компанію

Пропонуємо Вам розглянути нашу компанію, як потенційного постачальника промислового обладнання та фурнітури.

Компанія "ВЕЛТІ" посідає провідні позиції на ринку продажів у галузі промислових опор і фурнітури. За період роботи наша компанія не має рекламацій, що свідчить про якість виробленої продукції та надійну репутацію підприємства.


Підприємство "ВЕЛТІ" поставляє в Україну промислові колеса і ролики для різних видів виробів. На внутрішньо-українському ринку ми є офіційними представниками компанії EMES (Туреччина), що випускає якісні та прийнятні за ціною колеса широкого призначення. Продукція турецького виробника охоплює понад 2 тисячі товарних найменувань, що відповідають суворим стандартам якості.

На сьогоднішній день все більше промислових підприємств прагнуть до безперервної роботи свого виробництва, основою якої є якісне обладнання. Оскільки наша компанія успішно співпрацює з українськими підприємствами в різних галузях промисловості, для задоволення потреб Вашої компанії ТОВ "ВЕЛТІ" готовий здійснити:

  • оптимальні рішення з підбору найбільш підходящих колісних опор;

  • конкурентну ціну на ринку України;

  • своєчасні відправки найзручнішим для Вас перевізником.

Своїм клієнтам ми готові запропонувати великий вибір коліс, роликів і фурнітури для найрізноманітніших сфер застосування. Значну частину замовлень складають колісні опори промислові, які використовуються для будівельних риштувань і вишок-тур. Вони являють собою міцну конструкцію з оцинкованим кронштейном і колесами на чорній гумі. Такі опори міцні, надійні і забезпечують високий рівень мобільності риштувань та вишок.

Стабільним попитом у нас користуються промислові колеса для візків - купівельних, двоколісних, гідравлічних, платформних і великовантажних.

Велті

Співробітники компанії легко підберуть потрібні колеса для візків з урахуванням розмірів, особливостей кріплення, передбачуваних навантажень. Особливим вимогам повинні відповідати колеса для цехів молочної, харчової та хлібопекарської промисловості. Ми можемо поставити їм термостійкі, міцні колеса, що легко піддаються санобробці та слугуватимуть довго і безпроблемно.

Нам є, що запропонувати для комплектації тачок, які використовуються в побуті, на будівельних об'єктах. Колеса для них ми реалізуємо різного розміру, вони пропонуються з кріпленням на вісь і здатні витримати навантаження будь-якого рівня. Однією з наймасовіших і постійно затребуваних категорій товарів, як і раніше, залишається група меблевих роликів і коліс. Вибір коліс цього призначення у нас дійсно вражає. Розміри, матеріали, колір і спосіб кріплення ми підберемо для найоригінальніших меблевих конструкцій. Також ми маємо великий досвід постачання колісними виробами виробників медичної техніки. З нашими колесами медтехніка відповідатиме всім стандартам, санітарним нормам та експлуатаційним режимам.

 

Підприємство продає промислові колісні опори, в яких передбачено найрізноманітніше кріплення. Найчастіше це кріплення на вісь, під болт, платформне або оснащене болтом.

Якщо ви вирішите купити промислові колеса EMES, менеджери нашої компанії готові надати детальну інформацію щодо їхніх технічних та експлуатаційних характеристик.

bottom of page